مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

بهترین سن کاشت مو در آقایان

بهترین سن کاشت مو در آقایان
  • 8 آگوست 2018
  • 823 بازدید
  • بدون نظر

بهترین سن کاشت مو در آقایان

با ریزش کردن موها ، به دلیل تاثیر مو در زیبایی چهره ، فرد با نگرانی شدید به دنبال درمان موثر خواهد بود، یک تار مو دارای چرخه ی معینی از رشد می باشد ، بدین ترتیب که با خارج شدن مو از پوست ، مو شروع به رشد کرده ، پیر می شود و در نهایت ریزش خواهد کرد ، زمانی که ریزش مو در فرد بیش از رشد موها باشد و کم کم حجم موهای فرد کاسته شود ، فرد به عارضه ی ریزش مو دچار می گردد که در صورت عدم پاسخ به درمان های صورت گرفته توسط پزشک متخصص ، روش پیوند مو مورد توجه قرار می گیرد ، در همین راستا ، در این مقاله ، بهترین سن کاشت مو در آقایان مورد بررسی قرار گرفته شده است.

بهترین سن کاشت مو

در رابطه با بهترین سن کاشت مو در آقایان می توان عنوان نمود که اصلی ترین دلایل ریزش مو در مردان ، هورمون آندروژن و ژنتیک می باشد که بعد از سن بلوغ با افزایش سطح هورمون های آندروژنی با نازک شدن موها ، شروع می گردد .

بهترین سن کاشت مو در آقایان

از آنجا که آقایان مبتلا به ریزش موی آندروژنیک مردانه با ریزش موی ژنتیکی ، افراد مناسب برای پیوند مو هستند اما قبل از ۲۵ سالگی نباید به پیوند مو در مردان اقدام نمود ، زیرا در این سنین هنوز ریزش موها متوقف نشده است و در صورت پیوند مو ، موهای فرد دچار ریزش خواهند شد و باید بانک موی فرد را حفظ نمود تا با کاشت بد هنگام مو نمایی غیرطبیعی موها در فرد ایجاد نشود.

بهترین سن کاشت مو در آقایان

در واقع پس از سن ۲۵ سالگی ، مردان به مرحله ی بلوغ کامل می رسند و با بررسی میزان ریزش فعلی موی بیمار ، می توان چگونگی گسترش ریزش مو را در آینده  پیش بینی کرد و فرد پس از این مدت منطقی تر فکر خواهد کرد و داشتن خط رویش موی جدید به شکل یک مرد بالغ برای وی رضایت بخش خواهد بود ، هر چند مانند دوران جوانی این خط رویش پایین تر قرار ندارد.

با توجه به مطالب اشاره شده می توان عنوان نمود که بهترین سن کاشت مو در مردان از ۲۵ سالگی به بعد و در حدود ۳۰ سالگی خواهد بود، دیدی واقع بینانه ، ثابت شدن الگوی ریزش مو و کاهش فرآیند ریزش مو از جمله دلایل تاثیر گذار جهت کاشت مو در این سنین برای مردان می باشد .

اگر چه سن ریزش مو در مردان به دلایل مختلف  و سبک زندگی امروزی به ۲۲ سال نیز کاهش یافته ، اما بهتر است جهت پیوند مو تا سن ۳۰ سالگی صبر کرد، با این کار نتایج مطلوب تر و رضایت بخش تری برای فرد حاصل خواهد شد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم