مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

بهترین سن برای کاشت مو چه سنی است

بهترین سن برای کاشت مو
  • 22 اکتبر 2018
  • 376 بازدید
  • بدون نظر

بهترین سن برای کاشت مو چه سنی است

وقتی افراد دچار ریزش مو و یا طاسی سر می شوند بلافاصله به سراغ درمان می روند. اما امروزه شاهد این مسئله هستیم که بسیاری از جوانان با این مشکل روبرو هستند و پزشکان به دلایل مختلف نمی توانند از کاشت مو برای درمان این مشکل استفاده کنند. در واقع تا زمانی که الگوی مناسبی برای ریزش مو ایجاد نشود انجام کاشت مو تنها دور ریختن پول محسوب می شود زیرا نتیجه ی مطلوبی را به همراه نخواهد داشت. اما این سوال که بهترین سن برای کاشت مو چه سنی است را در ادامه به آن میپردازیم.

بهترین سن برای کاشت مو

بهترین سن برای کاشت مو

در رابطه با این سوال باید بگوییم امروزه به دلیل اینکه بسیاری از جوانان با مشکل ریزش مو مواجه هستند و به دلیل راه های درمان بسیاری که در دنیا وجود دارد خیلی راحت می توان این سوال را پاسخ داد. در واقع اگر جزء افرادی هستید که کمتر از ۳۰ سال سن دارید و دچار ریزش مو شده اید باید بگوییم که نمی توانید از روش کاشت مو برای درمان ریزش موهای خود استفاده کنید.

زیرا الگوی مناسبی برای ریزش موهای شما به وجود نیامده است. در این سن بهترین گزینه روش های ترمیمی هستند که در بسیاری از مواقع جواب می دهد و میتواند از ریزش مو جلوگیری کند و یا باعث از سر گرفته شدن رشد موها شود. از همین رو می توان گفت که بهترین سن برای کاشت مو بالای ۳۰ سال می باشد.

عمل کاشت مو لازم است در سنینی انجام شود که ریزش مو در مردان متوقف شده و فرد تصور و انتظار معقولی از عمل کاشت مو داشته باشد ، به طور میانگین از سن ۳۰ سالگی به بعد ، سرعت فرآیند ریزش مو در مردان کاهش می یابد و امکان کاشت مو در فرد فراهم خواهد شد ، همچنین در این سنین ، نتایج حاصل از کاشت مو ، رضایت بخش تر خواهد بود.

بهترین سن برای کاشت مو

روش انتخاب بهترین سن برای کاشت مو

همانطور که گفته شد افرادی که کمتر از ۳۰ سال سن دارند نمی توانند از روش کاشت مو برای درمان ریزش موهای خود استفاده کنند. اگر بخواهیم دلیل این مسئله را عنوان کنیم این است که هنوز الگوی مناسبی برای ریزش موها به وجود نیامده و همچنین نمیتوان دلیل مشخصی برای ریزش موها عنوان کرد زیرا سنین جوانی اوج استرس ها، مشکلات هورمونی و همچنین عامل ژنتیک است. از همین رو نمی توان اطمینان داشت که کدام یک از عوامل باعث بروز این مشکل شده است. از همین رو پزشکان همواره بیان می کنند که بهترین سن برای کاشت مو بالای ۳۰ الی ۳۵ سال است که تمامی علت ها مشخص شده و با یک آزمایش ساده قابل تشخیص است.

بهترین سن برای کاشت مو | مناسبترین سن کاشت مو | موثرترین سن کاشت مو

در نظر نگرفتن سن کاشت موی طبیعی چه مشکلاتی دارد؟

مطمئنا این سوال ذهن شما را به خود مشغول کرده است که اگر بدون در نظر گرفتن سن مناسب برای کاشت موی طبیعی این عمل را انجام دهیم چه اتفاقی می افتد. در این راستا باید بگوییم که اگر پزشکان نتوانند دلیل مناسب برای ریزش موی افراد پیدا کنند نمی توانند روش درستی را برای کاشت مو انتخاب نمایند در نتیجه کاشت مو به روشی دلخواه انجام می شود و باعث می شود موهایی که کاشت شده اند پس از مدتی دچار ریزش شود و علاوه بر آن نواحی دیگر که ریزش نداشته اند بریزند. در واقع این مسئله به نوعی حساسیت برمیگردد که پوست در برابر یک عامل خارجی نشان می دهد. از همین رو همواره توصیه می شود که همه ی نکات مربوط به کاشت موی طبیعی را دقت کنید تا به آن چیزی که می خواهید برسید.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم