مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

بهترین روش های کاشت ریش کدام است؟

بهترین روش های کاشت ریش کدام است؟
  • 2 اکتبر 2018
  • 652 بازدید
  • بدون نظر

بهترین روش های کاشت ریش کدام است؟

بخشی از موهای ناحیه ی ریش یا کل موهای این ناحیه ممکن است در اثر عواملی نظیر ؛ سوختگی ، ایجاد زخم ، جراحی ، زمینه ی ژنتیکی ، شیمی درمانی ، مصرف برخی داروها ، استرس زیاد و مداوم ، بروز برخی بیماری ها و … دچار ریزش شود و به دلیل نمایی که در صورت ایجاد می کند ، لازم است مورد درمان قرار گیرد و در این مقاله بررسی خواهیم کرد بهترین روش های کاشت ریش کدام است؟

روش های کاشت ریش

در عمل کاشت ریش ، فولیکول های زنده و طبیعی مو از یک ناحیه ( کنار گوش ، پشت سر و یا موهای خارج از خط ریش ) برداشته می شود و در ناحیه ی خط رویش طراحی شده موهای ریش کاشته می شود.

بهترین روش های کاشت ریش کدام است؟

از آنجا که تعداد فولیکول های مورد نیاز جهت کاشت در ریش نسبت به ناحیه ی سر بسیار کمتر هستند ، از این رو بهتر است از روش هایی نظیر ؛ FIT و SUT جهت کاشت مو استفاده شود که نیازی به جراحی و بخیه زدن ندارد ، از سوی دیگر امکان برداشت فولیکول های سالم با این دو روش از سایر روش های کاشت مو بیشتر است .

بهترین روش های کاشت ریش

انتخاب بهترین روش کاشت ریش با توجه به بانک موی فرد ، وسعت ناحیه ی ریزش کرده، سن فرد و سطح انتظارات فرد از نتایج کاشت ریش ، توسط پزشک متخصص پس از تشکیل جلسه ی مشاوره و با بررسی وضعیت موهای ریش انجام می شود.

بهترین روش های کاشت ریش کدام است؟

نتایج کاشت مو در خط ریش ، پس از حدود ۱۲ ماه نمایان خواهد شد ، در این دوره ، موهای پیوندی با گذراندن دوره ی استراحت و با وارد شدن به فاز رویشی ، تراکم مناسبی از موها را در ناحیه ی ریش فرد ایجاد خواهند کرد .

هزینه ی کاشت ریش با توجه به وسعت ناحیه ی ریزش کرده ی ریش ، دستمزد پزشک متخصص ، هزینه های مرکز زیبایی و روش انتخابی ، تعیین می شود که در مراکز زیبایی مختلف به دلیل عدم وجود قانون مشخص برای عمل زیبایی کاشت ریش ، هزینه های متفاوتی برای یک فرد در مراکز مختلف تعیین می شود.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم