مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

بعد از کاشت ابرو چه باید کرد ؟

بعد از کاشت ابرو چه باید کرد
  • 22 اکتبر 2018
  • 370 بازدید
  • بدون نظر

بعد از کاشت ابرو چه باید کرد ؟

همانطور که بارها در رابطه با این مسئله صحبت شده است میدانید که کاشت ابرو یکی از بهترین روش هایی است که میتوانید برای ریزش ابرو و همچنین کم پشتی ابروهای خود استفاده کنید. اما پزشکان بر این عقیده هستند که مراقبت های بعد از کاشت ابرو از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و به عنوان بخشی از روند درمان محسوب می شود و همواره باید به آن اهمیت داده شود. در واقع در صورتی که این مراقبت ها انجام نشود نمیتوان انتظار داشت که به نتیجه ای مطلوب دست پیدا خواهید کرد. در ادامه به این موضوع که بعد از کاشت ابرو چه باید کرد ؟ اشاره خواهیم کرد.

بعد از کاشت ابرو چه باید کرد

مراقبت های بعد از کاشت ابرو

همانطور که گفته شد مراقبت های بعد از کاشت ابرو از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است از همین رو در این قسمت در نظر داریم تا برخی از این مراقبت ها را خدمت شما ارائه دهیم تا افراد با آگاهی بیشتری به سراغ این روش بروند:

  • از استعمال دخانیات یک هفته قبل و بعد از کاشت ابرو خودداری شود.
  • از قرار گرفتن زیر نور مستقیم آفتاب تا یک هفته پس از انجام عمل جلوگیری کنید.
  • هرگز نباید ناحیه ای که در آن کاشت صورت گرفته را خارش دهید.
  • با مصرف مسکن میتوانید مقداری از درد خود را تسکین دهید.
  • سه روز بعد از کاشت ابرو میتوانید صورت خود را بشویید و یک هفته پس از آن میتوانید به حمام بروید.

بعد از کاشت ابرو چه باید کرد

دوران نقاهت بعد از کاشت ابرو

نکته ای که همواره بسیاری از بیماران و متقاضیان به آن اشاره می کنند در رابطه با دوران نقاهت بعد از کاشت ابرو می باشد. در واقع آنها میخواهند هر چه زودتر به روال عادی زندگی خود برگردند. از همین رو باید بگوییم که دوران نقاهت کاشت ابرو خیلی طولانی نیست و تنها یک هفته زمان نیاز دارد اما باید دقت داشته باشید که این مسئله تنها در صورتی صدق می کند که شما دچار هیچگونه مشکلی نشوید.

 بعد از کاشت ابرو چه باید کرد ؟

شاید با خود فکر کنید که بعد از کاشت ابرو ظاهری زشت و ملتهب خواهید داشت. در این راستا باید بگوییم که حق با شماست و در حدود یک هفته باید عوارض آن را تحمل کنید اما باید این نوید را به شما بدهم که پس از گذشت یک هفته التهابات کاهش یافته و میتوانید مشاهده کنید که هر چه زمان میگذرد به آن چیزی که میخواهید نزدیک تر خواهید شد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم