مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

آیا برای کاشت مو باید کچل کرد ؟

برای کاشت مو باید کچل کرد
  • 27 اکتبر 2018
  • 3429 بازدید
  • بدون نظر

آیا برای کاشت مو باید کچل کرد ؟

وقتی افراد دچار ریزش مو می شوند راه های زیادی برای درمان پیش روی آنان قرار دارد ولی یکی از بهترین و موثرترین این راه ها کاشت مو می باشد. نکات زیادی در رابطه با کاشت مو وجود دارد که متقاضیان همواره باید به آن آگاه باشند، اما همواره این سوال ذهن آنها را به خود مشغول می کند که آیا برای کاشت مو باید کچل کرد ؟ در واقع باید بگوییم در اکثر روش های کاشت مو برای اینکه بتوانند به راحتی فولیکول های مو را از ناحیه پشت سر برداشت کنند کل سر را کچل می کنند اما خوشبختانه امروزه روش هایی ابداع شده است که دیگر نیازی به انجام این کار نیست.

برای کاشت مو باید کچل کرد

در کدام روش برای کاشت مو باید کچل کرد

مطمئنا خانم ها و آقایانی که زیبایی برای آنها از اهمیت بالایی برخوردار است تمایلی به کچل کردن ندارند. البته تمامی کسانی که به سراغ کاشت مو می روند زیبایی برایشان اهمیت دارد اما خب کچل کردن مسئله ای نیست که هرکسی بتواند با آن کنار بیاید. اما به ندرت پیش می آید که پزشکان از این روش ها استفاده نکنند و در واقع اکثر روش های موجود مانند روش fue، روش sut جزء روش هایی هستند که در آن پزشک باید موهای متقاضیان را کوتاه کند.

کاشت مو بدون تراشیدن مو

در رابطه با این سوال باید بگوییم که بله. امروزه روش هایی به دنیا معرفی شده است که کارها برای رسیدن به آن چیزی که میخواهید آسان کرده است علاوه بر آن پزشکان را نیز از انجام بسیاری از کارهای اضافه نیز خلاص کرده است. در این رابطه باید بگوییم دیگر زمان پرسش افراد از اینکه برای کاشت مو باید کچل کرد به سر رسیده است. و به راحتی میتوان این عمل را انجام داد، هر چند عمل سخت و بسیار تخصصی و وقت گیری خواهد بود اما نتیجه بسیار خوبی را در اختیار شما قرار خواهد داد.. از همین رو دقت داشته باشید که انجام این عمل را به افراد متخصص بسپارید.

برای کاشت مو باید کچل کرد

پاسخ پزشکان برای کچل کردن قبل از کاشت

اگر بخواهیم پاسخ پزشکان را در رابطه با سوال برای کاشت موی طبیعی باید کچل کرد را نظر بگیریم آنها ترجیح می دهند که افراد موهایشان را کچل کنند زیرا کار آسان تر و راحت تری پیش روی آنها قرار دارد. اما مسئله ای که وجود دارد این است که آنها باید سلیقه مشتری و همچنین وضعیت موهای بیماران را مورد بررسی قرار دهند و سپس روشی متناسب با موهایشان را پیشنهاد دهند. اگر شرایط آنها در وضعیت مطلوبی قرار داشت میتوانید برای دریافت هزینه بهتر به سراغ کاشت مو بدون تراشیدن مو نیز بروید.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم