مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

بانک موی قوی چیست و چه فوایدی دارد؟

بانک موی قوی چیست
  • 15 آگوست 2018
  • 1295 بازدید
  • بدون نظر

بانک موی قوی چیست و چه فوایدی دارد؟

هنگامی که قرار باشد عضوی از یک انسان به انسان دیگر پیوند زده شود،به دلیل بیگانه شمردن عضو جدید توسط سیستم ایمنی بدن ، بدن آن را پس خواهد زد ، لذا در پیوند عضو به انسان از سرکوبگرهای ایمنی استفاده می شود تا سیستم ایمنی بدن تا حد ممکن پایین آورده شود و بدن قادر به تشخیص عضو جدید نباشد و علیه آن اقدامی نکند ، در رابطه با عمل کاشت مو نیز ، اگر قرار باشد که پیوند مو از فرد دیگری انجام شود، عملکرد بدن نیز به همین ترتیب خواهد بود؛ در همین راستا ، در این مقاله، بانک موی قوی چیست و فواید آن مورد بررسی قرار گرفته شده است.

بانک موی قوی چیست

هرگز منطقی و علمی نیست که برای عملی غیرضروری سلامت فرد تا این حد با ریسک مواجه شود ، لذا هرگز عمل پیوند مو از فرد دیگر موفقیت آمیز نخواهد بود و در مجامع علمی و پزشکی نیز قابل تعریف نیست ، لذا بهترین گزینه جهت پیوند ، تنها خود فرد می باشد که در اولویت اول می توان از موهای ناحیه پشت سر فرد به دلیل هماهنگی با موهای ناحیه سر استفاده کرد و پس از آن نیز اولویت با موهای ناحیه ی صورت و بدن می باشد.

بانک موی قوی چیست

بانک موی قوی چیست ؟

در رابطه با بانک موی قوی می توان عنوان نمود که موهای ناحیه پشت سر فرد به دلیل مقاوم بودن در برابر هورمون ریزش مو ، بهترین فولیکول های کاندید پیوند به ناحیه ی جلوی سر محسوب میشود ، از این موها علاوه بر ناحیه ی سر می توان در کاشت ابرو ، مژه ، ریش و سبیل نیز استفاده کرد.

هنگامی که بانک موی پشت سر فرد قوی باشد ، فولیکول های پیوندی به دلیل قدرت بیشتر با درصد موفقیت بالاتری ، پیوند خورده و سریع تر رشد خواهند کرد ، از سوی دیگر تراکم بالاتری از مو در ناحیه ی گیرنده ایجاد خواهد شد و خط رویش نیز طبیعی تر خواهد بود.

بانک موی قوی چیست

فواید بانک موی قوی چیست ؟

بانک موی قوی در یک فرد در وهله ی اول موهای پشت سر فرد می باشند ، پس از آن موهای صورت و بدن ، زیرا در برخی افراد ممکن است بانک موی پشت سر فرد نازک و ضعیف باشد و یا اینکه جهت پیوند به مقدار لازم در محل فولیکول مو وجود نداشته باشد ، لذا در چنین افرادی ، موهای صورت و بدن به عنوان بانک موی جهت پیوند در فرد تعریف می گردند.

هم بافت بودن فولیکول های بدن خود فرد ، باعث می گردد که بدون پس زدگی ، پیوند مو با درصد موفقیت بالایی ، صورت پذیرد و تراکم طبیعی حاصل گردد که موجب رضایت فرد از نتایج حاصل از عمل پیوند مو خواهد شد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم