مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

اکستنشن مژه عروسکی

اکستنشن مژه عروسکی | آموزش اکستنشن مژه عروسکی | مژه عروسکی برای دختران
  • 3 فوریه 2019
  • 3090 بازدید
  • بدون نظر

اکستنشن مژه عروسکی

همانطور که می دانید این روزها افراد برای رسیدن به چهره دلخواه خود به سراغ روش های مختلفی می روند. باید در جریان باشید که اکستنشن مژه عروسکی یکی از روش هایی است که این روزها طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است. اگر بخواهیم در رابطه با این روش برای شما توضیحاتی ارائه دهیم باید در جریان باشید که پزشکان در این روش مژه های مصنوعی را با استفاده از انواع چسب ها بر روی پلک قرار می دهند و مژه هایی زیبا و خوش حالت را برای افراد پدید می آورند. نکته قابل توجه این است که این مژه ها قابلیت رشد ندارند از همین رو دوام چندانی نداشته و نیاز است که افراد هر از چندگاهی برای ترمیم به کلینیک های زیبایی مراجعه نمایند و هزینه ای دوباره پرداخت کنند.

اکستنشن مژه عروسکی | آموزش اکستنشن مژه عروسکی | مژه عروسکی برای دختران

اکستنشن مژه عروسکی چیست؟

برای اینکه بتوانید از اکستنشن مژه عروسکی استفاده کنید در وهله اول باید پزشکی متخصص و با تجربه برای انجام این کار انتخاب نمائید. در این روش پزشکان از مژه هایی مصنوعی برای قرار دادن بر روی پلک متقاضیان استفاده می کنند که این مژه ها قابلیت رشد ندارند اما به دلیل تشابه بسیار زیاد آن با مژه های طبیعی فرد کسی متوجه اکستنشن مژه آنها نمی شود. اما نکته اینجاست که این مژه ها چیزی حدود یک هفته دوام دارند و چسب آنها دوام خود را از دست داده و دچار ریزش می شود و افراد مجبورند برای ترمیم به کلینیک های زیبایی مراجعه نمایند.

اکستنشن مژه عروسکی | آموزش اکستنشن مژه عروسکی | مژه عروسکی برای دختران

آموزش اکستنشن مژه عروسکی

یکی از سوالاتی که ذهن افراد را پس از انتخاب اکستنشن مژه عروسکی به خود مشغول می کند این است که این کار چگونه انجام می شود. در این راستا باید در جریان باشید که پزشکان در ابتدا مژه هایی مصنوعی هم اندازه و متناسب با مژه های طبیعی افراد انتخاب می کنند و پس از بررسی های لازم از چسب هایی مخصوص برای قرار دادن آنها در کنار مژه های طبیعی افراد استفاده می نمایند. نکات بسیار زیادی وجود دارد از جمله اینکه این چسب ها باید استاندارد لازم را در اختیار داشته باشند زیرا میتواند حساسیت های پوستی و سایر مشکلات را با خود به همراه داشته باشد.

اکستنشن مژه مدل عروسکی برای دختران

از گذشته تاکنون زیبایی برای دختران اهمیت ویژه ای داشت و از روش های مختلفی برای رسیدن به آن استفاده می کردند که اکستنشن مژه عروسکی یکی از پرطرفدارترین آنها می باشد. در این روش دختران زیبا خودشان نیز با تهیه مژه هایی مصنوعی میتوانند با استفاده از چسب هایی مخصوص آنها را بر روی پلک خود قرار دهند و پس از مدتی آن را برداشت نمایند. تنها نکته ای که باید به آن دقت کنند استاندارد بودن چسب ها است زیرا مشکلات بسیاری را برای افراد به دنبال داشته است.

اکستنشن مژه عروسکی | آموزش اکستنشن مژه عروسکی | مژه عروسکی برای دختران

کدام اکستنشن مژه را انتخاب کنیم

فرم چشم و پلک هر فرد متفاوت می باشد و در نتیجه استفاده از یک مدل آرایش برای ابرو و مژه که به فرم صورت بنشیدند و زیبایی آن را ارتقا بخشد کار دشواری است، بخصوص برای خانم ها که حساسیت ویژه ای درمورد ابرو و مژه های خود دارند، انتخاب مدل اکستنشن مژه نیز از همان مسائلی است که باید با آگاهی کافی از مقیاس پلک ها یکی از مدل های اکستنشن مژه را انتخاب نمود تا در چهره شما تغییرات اساسی ایجاد نماید و دیگران از دیدن فرم اکستنشن مژه شما شگفت زده شوند.

طرز صحیح کاشت ابرو و مژه در خانم ها

بهترین مدل اکستنشن مژه برای مجالس

برای خانم ها همیشه سخت ترین کار قبل از رفتن به یک مجلس دوستانه یا خانوادگی، آرایش متناسب با آن مراسم است. بسیار از خانم ها همیشه برای حضور در هر مراسمی از یک مدل آرایش کلی استفاده نموده و کمتر دست به تغییر در آرایش چهره خود می زنند، در این قسمت قصد داریم درباره بهترین مدل اکستنشن مژه برای مجالس توضیحاتی را ارائه دهیم. غالباً برای حضور در مجالسی که جشن و شادمانی است باید از اکستنشن های جذاب و زیبا استفاده شود و در مراسم های رسمی از اکستنشن مژه ساده و شیک، این مدل آرایش برای مژه ها باید متناسب با مدل پلک های شما باشد تا بازخورد آن در مهمانی ها را از اطرافیان ببنید و تعریف های که از انتخاب هوشمندانه شما خواهد شد قطعاً شما را شگفت زده خواهد کرد.

اکستنشن مژه عروسکی | آموزش اکستنشن مژه عروسکی | مژه عروسکی برای دختران

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

4/5 - (1 امتیاز)
4/5 - (1 امتیاز)
رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم