مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

انواع نژادهای موی سر برای کاشت موی مصنوعی

انواع نژادهای موی سر
  • 28 اکتبر 2018
  • 471 بازدید
  • بدون نظر

انواع نژادهای موی سر برای کاشت موی مصنوعی

همانطور که میدانید امروزه به دلایل مختلفی که وجود دارد ریزش مو افزایش یافته است به همین دلیل افراد زیادی وجود دارند که با مراجعه به کلینیک های زیبایی به دنبال استفاده از روشی مناسب برای رفع ریزش موی خود هستند. معمولا افرادی که شرایط کاشت مو طبیعی را داشته باشند از این روش استفاده خواهند کرد اما افرادی که شرایط کافی برای کاشت موی طبیعی را ندارند تصمیم میگیرند از روش های کاشت مو مصنوعی استفاده کنند. در ادامه به انواع نژادهای موی سر برای کاشت موی مصنوعی خواهیم پرداخت.

انواع نژادهای موی سر

کاشت موی مصنوعی چیست؟

امروزه روش های زیادی به وجود آمده است که بیماران میتوانند با استفاده از آن شاهد رفع ریزش موی سر خود باشند. برای استفاده از روش های مختلف باید قبل از هر چیز علت ریزش مو مشخص شود. در صورتی که بیمار به ریزش موی ژنتیکی یا آندروژنیک مبتلا شده باشد باید برای درمان آن از روش های کاشت موی مصنوعی یا طبیعی استفاده کرد.

کاشت موی مصنوعی از روش هایی است که متخصصان میتوانند با استفاده از آن در کوتاه ترین زمان ممکن به رفع کچلی و طاسی بپردازند و بدین طریق باعث بهبود وضعیت روحی بیمار شوند. به دلیل اینکه در کاشت موی مصنوعی به انواع نژادهای موی سر توجه می شود میتوان انتظار نتایج فوق العاده ای را از این روش داشت به نوعی که امروزه کاشت موی مصنوعی جزء یکی از بهترین روش ها به شمار میرود.

انواع نژادهای موی سر در کاشت موی مصنوعی

برای کاشت موی مصنوعی برای اینکه ظاهر موها کاملا طبیعی به نظر برسد متخصصان میتوانند به شبیه سازی انواع نژادهای موی سر و همین باعث میشود تا ظاهر موهایی که کاشته میشود کاملا طبیعی به نظر برسد. مواردی که برای شبیه سازی به آن دقت میشود شامل ضخامت مو، رنگ، خط رویش مو و موارد این چنینی خواهد بود.

انواع نژادهای موی سر

بهتر است این موضوع را بدانید که در بسیاری از مواقع جنس موهای مصنوعی هم با توجه به موهای بیمار انتخاب خواهد شد تا شاهد غیر طبیعی بودن ظاهر موها بعد از کاشت نباشیم.

مزایای کاشت موی مصنوعی چیست؟

شبیه سازی انواع نژادهای موی سر شاید یکی از مهمترین مزایای کاشت موی مصنوعی باشد چون با این کار بیماران رضایت کافی از این روش خواهند داشت و میتوانند به عنوان جایگزینی مناسب برای کاشت موی طبیعی از آن استفاده کنند. البته به جزء این مورد ایمن بودن کاشت موی مصنوعی هم قطعا یکی از مزایای فوق العاده ی این روش خواهد بود.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم