مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

بهترین روش کاشت مو برای درمان ریزش مو

انتخاب بهترین روش کاشت مو
  • 26 سپتامبر 2018
  • 740 بازدید
  • بدون نظر

بهترین روش کاشت مو برای درمان ریزش مو

هنگامی که برای انجام یک عمل درمانی روش های مختلفی وجود دارد ، بهتر است بهترین روش درمانی که نتایج موفقیت آمیزی با کمترین عوارض ممکن را حاصل خواهد کرد ، انتخاب نمود ، در همین راستا در این مقاله انتخاب بهترین روش کاشت مو برای درمان ریزش مو مورد بررسی قرار گرفته شده است .

درمان ریزش مو

به طور کلی در مردان و زنان در سنین مختلف عوامل متعددی از اختلالات هورمونی گرفته تا زمینه ی ارثی و برخی بیماری ها و … سبب بروز عارضه ی ریزش مو در فرد می گردد ، لذا جهت درمان ریزش مو پس از مراجعه به پزشک متخصص ، ابتدا علت ریزش مو مشخص می شود ، سپس درمان موثر تجویز می گردد ، لذا چنانچه نتوان به روش های درمانی تجویزی فولیکول های مو را مجددا احیا نمود ، آخرین راه حل ایجاد تراکم موها در نواحی ریزش کرده ، عمل زیبایی کاشت مو می باشد.

انتخاب بهترین روش کاشت مو

عمل زیبایی کاشت مو

طی عمل زیبایی کاشت مو ، فولیکول هایی از بانک موی فرد ( پشت سر فرد و یا از صورت و بدن فرد ) استخراج شده و به نواحی ریزش کرده و نیازمند به مو ، پیوند زده می شود .

روش های کاشت مو

جهت کاشت مو به دلیل متفاوت بودن بانک موی فرد که می تواند موهای پشت سر و یا موهای صورت و بدن باشند و همچنین تفاوت در سطح انتظارات هر فردی از نتیجه ی کاشت مو ، جهت برداشت مو و کاشت آن در محل مورد نظر ، روش های مختلفی مانند ؛ fit ، fut ، sut ، fue ، bht ، safer و … وجود دارد.

انتخاب بهترین روش کاشت مو

انتخاب بهترین روش کاشت مو

انتخاب بهترین روش کاشت مو برای هر فردی با توجه به سطح انتظارات وی از نتایج کاشت مو ، شرایط و وضعیت بانک موی او ، سن فرد ، عامل ایجاد کننده ی ریزش مو و جنسیت فرد صورت خواهد پذیرفت که پزشک متخصص پوست و مو طی جلسه ی مشاوره ای قبل از اقدام به کاشت مو ، با آگاهی از انتظارات فرد و بررسی وضعیت وی و با تشریح روش های کاشت مو و معایب و مزایای هر روش ، به انتخاب روش مناسب کاشت مو برای فرد اقدام می کند.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

Rate this post
Rate this post
رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم