مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

بهترین روش کاشت مو برای درمان ریزش مو

انتخاب بهترین روش کاشت مو
  • 26 سپتامبر 2018
  • 684 بازدید
  • بدون نظر

بهترین روش کاشت مو برای درمان ریزش مو

هنگامی که برای انجام یک عمل درمانی روش های مختلفی وجود دارد ، بهتر است بهترین روش درمانی که نتایج موفقیت آمیزی با کمترین عوارض ممکن را حاصل خواهد کرد ، انتخاب نمود ، در همین راستا در این مقاله انتخاب بهترین روش کاشت مو برای درمان ریزش مو مورد بررسی قرار گرفته شده است .

درمان ریزش مو

به طور کلی در مردان و زنان در سنین مختلف عوامل متعددی از اختلالات هورمونی گرفته تا زمینه ی ارثی و برخی بیماری ها و … سبب بروز عارضه ی ریزش مو در فرد می گردد ، لذا جهت درمان ریزش مو پس از مراجعه به پزشک متخصص ، ابتدا علت ریزش مو مشخص می شود ، سپس درمان موثر تجویز می گردد ، لذا چنانچه نتوان به روش های درمانی تجویزی فولیکول های مو را مجددا احیا نمود ، آخرین راه حل ایجاد تراکم موها در نواحی ریزش کرده ، عمل زیبایی کاشت مو می باشد.

انتخاب بهترین روش کاشت مو

عمل زیبایی کاشت مو

طی عمل زیبایی کاشت مو ، فولیکول هایی از بانک موی فرد ( پشت سر فرد و یا از صورت و بدن فرد ) استخراج شده و به نواحی ریزش کرده و نیازمند به مو ، پیوند زده می شود .

روش های کاشت مو

جهت کاشت مو به دلیل متفاوت بودن بانک موی فرد که می تواند موهای پشت سر و یا موهای صورت و بدن باشند و همچنین تفاوت در سطح انتظارات هر فردی از نتیجه ی کاشت مو ، جهت برداشت مو و کاشت آن در محل مورد نظر ، روش های مختلفی مانند ؛ fit ، fut ، sut ، fue ، bht ، safer و … وجود دارد.

انتخاب بهترین روش کاشت مو

انتخاب بهترین روش کاشت مو

انتخاب بهترین روش کاشت مو برای هر فردی با توجه به سطح انتظارات وی از نتایج کاشت مو ، شرایط و وضعیت بانک موی او ، سن فرد ، عامل ایجاد کننده ی ریزش مو و جنسیت فرد صورت خواهد پذیرفت که پزشک متخصص پوست و مو طی جلسه ی مشاوره ای قبل از اقدام به کاشت مو ، با آگاهی از انتظارات فرد و بررسی وضعیت وی و با تشریح روش های کاشت مو و معایب و مزایای هر روش ، به انتخاب روش مناسب کاشت مو برای فرد اقدام می کند.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم