مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش اصلاح موهای کاشته شده

روش اصلاح موهای کاشته شده
  • 8 اکتبر 2018
  • 357 بازدید
  • بدون نظر

روش اصلاح موهای کاشته شده

برخی افراد متقاضی کاشت مو مایل هستند که بدانند آیا بعد از عمل کاشت مو می توانند تغییری در موهای کاشته شده دهند یا خیر ، از این رو در این مقاله ، روش اصلاح موهای کاشته شده مورد بررسی قرار گرفته شده است.

در عمل کاشت مو ، موهایی همراه با ریشه از ناحیه ی پشت سر ، از عمق پوست برداشته می شود و در عمق مناسب پوست نواحی ریزش کرده ی جلوی سر ، کاشته می شود تا پس از گذراندن چند ماه در اثر پیوند مناسب موهای کاشته شده ، نواحی کم پست و طاس پوشش داده شود.

روش اصلاح موهای کاشته شده

رشد موهای کاشته شده

رشد موهای کاشته شده بلافاصله پس از پیوند مو شروع می شود اما در حدود دو هفته بعد موها به مدت چند هفته وارد فاز تلوژن یا استراحت می شوند که سبب ریزش ساقه ی موها و باقی ماندن فولیکول های موها خواهد شد که پس از آن نیز ، موهای پیوندی شروع به رشد طبیعی خواهند کرد به طوری که در حدود ۶ الی ۹ ماه بعد از کاشت ، حدود ۸ سانتی متر موها رشد خواهند کرد که نتایج نهایت کاشت مو را می توان پس از ۱ الی ۲ سال مشاهده کرد .

اصلاح موهای کاشته شده

اصلاح یا کوتاهی موهای کاشته شده در سه هفته پس از پیوند مو توصیه می شود زیرا در این مدت با ریزش ساقه ی موهای فرد ، ظاهر فرد به حالت قبل از کاشت مو بر می گردد و نمای بدی با اصلاح و کوتاهی موها حاصل نخواهد شد .

روش اصلاح موهای کاشته شده

استفاده از مووس مو ، ژل و دیگر مواد آرایشی بی ضرر برای مو نیز در هفته ی دوم الی سوم بعد بلا مانع خواهد بود ، این مواد حجم و پرپشتی موها را بیشتر خواهند کرد.

به دلیل بیحسی ناحیه ی کاشت و احتمال سوزاندن آن ، تا یک هفته پس از کاشت مو نباید از سشوار و اتوی مو استفاده کرد ، از سوی دیگر ، حرارت حاصل از سشوار و اتوی مو سبب آسیب به فولیکول های پیوندی خواهد شد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم