مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

آمار ریزش موی مردان در کشورهای مختلف دنیا

آمار ریزش موی مردان
  • 28 اکتبر 2018
  • 773 بازدید
  • بدون نظر

آمار ریزش موی مردان در کشورهای مختلف دنیا

بر خلاف تصوری که بسیاری از افراد دارند ریزش مو میتواند برای مردان مشکلات زیادی به دنبال آورد و آن ها را از نظر روحی دچار آسیب های مختلف کند این در حالی است که بسیاری از افراد تصور میکنند آقایان برای زیبایی خود اهمیت قائل نیستند و ریزش مو در آقایان مشکلی ایجاد نخواهد کرد. آمار ریزش موی مردان در کشور های مختلف نشان میدهد که در حال حاضر ریزش مو نسبت به سالهای اخیر افزایش پیدا کرده است به همین دلیل باید با علل و روش های درمان آن بیشتر آشنا شد.

علت بالا بودن آمار ریزش موی مردان

ریزش مو در مردان مشکلی نیست که افراد نادری به آن مبتلا شوند بلکه اگر دقت کرده باشید بسیاری از آقایان در زندگی خود به این مشکل دچار خواهد شد به طور کلی در برخی کشور ها بیش از نیمی از آقایان از کچلی و طاسی رنج می برند. جالب است بدانید آمار ریزش موی مردان در برخی از کشور ها مانند جمهوری چک بیشتر از کشور های دیگر است و شاید این برای بسیاری از افراد جای تعجب باشد.

آمار ریزش موی مردان

اگر این سوال برایتان پیش آمده که چرا در برخی کشور ها افراد بیشتری به کچلی مبتلا می شوند بهتر است بدانید این موضوع به دلیل این است که ریزش موی آقایان اکثرا از نوع ژنتیکی است و قطعا افرادی که دچار کچلی ژنتیکی شده باشند به فرزندان خود هم آن را انتقال خواهند داد به همین دلیل در برخی از کشور ها آمار کچلی همیشه بیشتر از کشور های دیگر خواهد بود.

بالاترین آمار کچلی مردان در کدام کشور است ؟

آمار ریزش موی مردان در کشور های مختلف نشان میدهد که جمهوری چک کشوری است که بیشترین درصد طاسی و کچلی در میان آقایان را به خود اختصاص داده است به طوری که در این کشور حدود ۴۳ درصد از آقایان با کچلی و طاسی دست و پنجه نرم می کنند. بعد از این کشورهای اسپانیا، آلمان و فرانسه کشور هایی هستند که به ترتیب بیشتر آمار کچلی در آن ها وجود دارد.

آمار ریزش موی مردان

رایج ترین نوع کچلی در مردان

همانطور که اشاره کردیم ریزش موی مردان بیشتر به علت مشکلات ژنتیکی به وجود می آید به همین دلیل آمار ریزش موی مردان نشان دهنده ی این است که ریزش موی ژنتیکی بیشتر از سایر ریزش موهاست. بهتر است است بدانید در میان آقایانی که دچار ریزش مو می شوند حداقل ۸ نفر آن ها دچار مشکلات ژنتیکی هستند و به نوعی ریزش مو را از والدین خود به ارث برده اند.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم